| Leonte_Robyy_2000 a întrebat:

Joc ETS2 euro truck simulator 2 si ma joc de ceva timp si ma enerveaza ca am cumparat motor de 700CP(cai putere) si nu prinde mai mult de 90km/h.
Masina nu e deloc proasta, am un Volvo Fh nu stiu decare dar am dat pe el 99de mii de euro in joc.
Spuneti-mi cum fac sa prind mai mult de 90 km/h

4 răspunsuri:
| Georgestaff08 a răspuns:

Din cate stiu 90km/h e max esti cu BMW-ul sa prinzi 200km/h?

| Leonte_Robyy_2000 explică (pentru Georgestaff08):

Ce BMW la Euro Truck Simulator2? si aflai cum sa prind mult

| Darius123456 a răspuns:

Frate nu stiu incearca sa iti iei un Scania d-ala mai lunguiet ala prinde 120 la ora dar depinde si ce motor ii pui
De ex: eu am un scania nu asa bun am dat 170.000 euro si prinde 105

| Leonte_Robyy_2000 explică (pentru Darius123456):

Te ajut eu, intri in optiunu la mod de joc si e acolo limitator viteza si il debifezi, si prinzi si 170 km/h