| ChocoK a întrebat:

ma joc Skyrim de ceva cateva saptamani si am ajuns la misiunea aia sa o salvez pe Serana,adica am salvat o si dupa ne am dus la volkihar castle si Vampire Lord m-a transformat si pe mine in vampir,dar nu eram sigura ca vreau,asa ca am mai facut o data misiunea si nu am mai acceptat sa ma transforme. Apoi am mai primid o misiune cu Serana si am vb cu ea si trebuia sa mergem in volkihar castle,si am trimis-o pe Lydia acasa, si ajutorul meu era Serana ca alfel nu puteam face misiunea.Acolo la poarta castelului nu ma era nimeni care sa mi deschida.Pana la urma am intrat in castel cu o magie (am cautat pe net ).Si acolo toti vampiri au inceput sa ma atace, si nu stiu de ce.Deci intrebarea e cum sa fac sa nu ma mai atace vampirii din castel? Sau cum sa fac sa mi deschida ei poarta? Ps : In momentul de fata sunt vampir,nu stiu exact cum m-am transformat dar banuiesc ca din cauza ca m-am omorat vampiri.Dar nu ma pot transforma, desi am puteri.Cum ma pot transforma? Ps : Am adoptat o fetita,si apoi din greseala inca un baiat, dar nu il vreau pe baiat.Pot sa il abandonez? Sau cum sa fac sa scap de el? Si inca o intrebare.: Pai eu sunt arcas (joc numai cu arcum si atat) si vreau sa o schimb pe Lydia, dar nu stiu daca sa imi iau tot razboinic sau mag. Deci ce credeti ca mi ar fi de ajutor un razboinic sau un mag? Si care (numele la razoini sau mag ) ap : eu joc sneak.Dau fundita