| stefanrokar a întrebat:

Sall, utilizatori TPU! Mai demult, am gasit un joc multiplayer cu numele ce se pronunta cancăr. Trebuia sa-ti alegi un caracter din 4: Luptator, Arcas, Vrajitor si inca unul. Parca atunci cand se incarca o bara, te puteai transforma intr-un animal. Aveai mai multe mape cu multi monstri. Cand incepi, te duce intr-un castel. La poarta castelului sunt primii monstri: Gaini. Trebuie sa le omori sa ajunci la alt nivel. Parca pe la sfarsitul primei mape, era un cristal ce putea sa-ti stimuleze Vrajitorul.

Intrebarea mea este: care este adevaratul nume al jocului si de unde pot sa-l descarc?

P. S. Sigur nu e Metin.

Răspuns Câştigător
| SERIOUX a răspuns:

Conquer 2.0
http://co.91.com/
Funda?:D

2 răspunsuri:
| JokerAlex a răspuns:

4 story e sigur:)www.4story.ro

| JokerAlex a răspuns:

4story e sigur