| Dionysus207 a întrebat:

ma rugau niste prieteni sa intru pe un chat 3D care se numeste IMVU si nu stiu la profil cum sa imi schimb poza, astept un raspuns...

Răspuns Câştigător
| xXBvbLovesConverseXx a răspuns:

1. daca vezi jos de tot, este un aparat mic, dai click pe el si iti va aparea o parte alba (nu stiu exact cum sa-i zic) si de forma dreptunghiulara

2. unde iti arata cat credits ai, langa, scrie settings, dai click pe el, apoi pe partea stanga este scris mai mare settings account, dai click pe el si iti va deschide o fereastra noua su informatiile pe acre vrei sa le editezi si poza de profil

1 răspuns:
| Dionysus207 explică:

Mersi am gasit