| clau321 a întrebat:

Buna stie cineva cu pun si eu poza la profil pe TPU nu stiu cum va multumesc astept raspuns

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
In stanga ai Editare profil, Selecteaza imagine profil, Rasfoire, alegi poza, la sfarsit click pe Salveaza profilul.
Te pup!

| CMaria21 a răspuns:

În stânga paginii deasupra la " Mesaje " ai " Editare profil ", apoi dai " Răsfoire ", selectezi poza dorită şi după aceea dai " Salvare profil ".

| Piratul10 a răspuns:

In stânga la editare profil si o sa iti apară acolo ceva.

| gogυ a răspuns:

Apasa pe bara portocalie pe care scrie "Logat ca clau321" si mergi la editare profil. Apesi pe "BROWSE" alegi poza si apesi pe "Salvează profilul".

| clau321 explică (pentru gogυ):

Mersi de raspuns am gasit mersi mult.

| JackDanielTime a răspuns:

Cand iti faco contul o sa-ti apara o sectiune pe nume "Selecteaza imagine profil" apoi mai jos ai o casuta cu "Alegeti fisierul" si de acolo iti rasfoiesti calculatorul dupa poze
dupa ce ai gasit poza dai deschidere
FUNDA?