| Mariaa a întrebat:

Cum pot sa imi schimb tinuta in imvu in timp ce sunt p chat? straight face
raspuns urgent. dau funda happy

Răspuns Câştigător
| Orhorien a răspuns:

Păi când intri în chat, jos o să vezi mai multe butoane.Primul este butonul care arata ca un balon si daca pui mouse-ul peste el o să afli că se numeşte "Chat"şi lângă o să fie un tricou pe care daca pui mouse-ul o sa vezi că se numeşte"Clothing"îl apeşi şi o să iţi apară o fereastră unde poţi selecta ce anume vrei să porţi.