| BlueFeeling a întrebat:

mai de mult jucam un joc si as mai vrea sa-l mai joc dar nu stiu cum se numea... Era vorba despre un fel de animalut pufos care mergea printr-un labirint si trebuia sa stranga alti micuti si sa ii duca la casele lor
(in functie de culoarea lor). Mai apareau si monstruleti si trebuia sa fugi de ei. Va rog mult, mult de tot sa ma ajutati cu numele jocului si promit ca dau si vot (pe langa funda).

10 răspunsuri:
| ピンク a răspuns:

Totusi, ai vrea te rog sa imi raspunzi? chiar daca nu rei sa ma ajuti, macar spune, ca sa stiu. Daca nu vrei chiar deloc, voi gasi pe altcineva(sper)

| BlueFeeling explică (pentru ピンク):

Scuze, nu eram online.

| AlexX a răspuns:

Uite poti incerca jocul aceste mie imi place http://www.miniclip.com/games/fling/ro/ Sa imi spui ce parere ai despre el.

| MissAvocado a răspuns:

Funda?happy scuze dar am dat cel mai bun raspuns, si altele nu mai sunt, ti-am dat si link-ul de unde poti scoate jocul si cum...

| BlueFeeling explică:

Jocul era Download-at...

| BlueFeeling explică:

Acum cateva zile mi-am reamintit si eu dar iti multumesc foarte mult! Ai si un vot...

| BlueFeeling explică:

AlexX, iti multumesc si tie, MrsWonkaKnowThatDontTasteLikeSkttls a avut dreptate dar am incercat si jocul mentionat de tine. E frumos!happy

| BlueFeeling explică:

Ok, nu mai e nevoie sa raspundeti...