| Rossey a întrebat:

Hey,TPU! Mi-am creeat o pagina noua pe Facebook si am invitat anumiti prieteni, insa mi-au spus ca nu au primit invitatiile.Acum incerc sa-i invit din nou dar nu merge.Ce pot face sa-mi invit pentru a 2-a oara prietenii sa-mi dea like la pagina? Pagina este: https://www.facebook.com/pages/Chip-De-Copil/35688557441 2332?fref=ts Multumesc:) Si scuzati categoria :D

Răspuns Câştigător
| Olimpicul2012 a răspuns:

Intra pe e-mailul pe care ai facut contul de facebook si acolo o sa vezi un mail de la facebook si acolo o sa vezi un link si da click pe link. Funda?

3 răspunsuri:
| Olimpicul2012 a răspuns:

In primul rand : Ai activat contul?
In al doilea rand : esti sigur ca contul tau de e-mail e valid?
Funda?

| Rossey explică (pentru Olimpicul2012):

Si cum activez contul? confused

| Olimpicul2012 a răspuns (pentru Rossey):

Pai intra pe e-mailul pe care ai facut contul de pe facebook si acolo o sa vezi un mail care e de la facebook.