| PupicAndreea a întrebat:

Mi-am descarcat astazi jocul acela "IMVU" si cand intru pe el imi apar mesaje de logare, dar nu stiu cum sa intru in joc. Imi spuneti va rog cum pot intra sa ma joc pe el.

Răspuns Câştigător
| maraaaa71 a răspuns:

Pe telefon merge mai greu şi nu poţi face multe îţi recomand să încerci pe calculator. Fă-ţi un cont pe calculator şi apoi loghează-te pe telefon happy

3 răspunsuri:
| maraaaa71 a răspuns:

Dacă îmi poţi spune ce îţi scrie în acele mesaje de logare te pot ajuta happy

| PupicAndreea explică (pentru maraaaa71):

Thanks for logging in with imvu2go on android. Show off your tech smarts with this smartphone for your avatar =primul

| PupicAndreea explică (pentru PupicAndreea):

Si al doilea: Welcome to imvu! We hope you have fun making this page for own. In your stickers panel (nu l-am gasit) you will find a small gift to started.