| MioaraParalescu a întrebat:

mi-am downloadat metin2 tim, dar cand dau sa se instaleze, nu se incarca deloc sad.
Nu e bine de unde l-am downloadat? dati-mi un link de unde sa il pot downloada.Nu se incarca deloc, si mai incolo imi arata not responding.De unde pot sa il downloadez si sa mearga? si cum sa il instalez? va rog foarte frumos de mult mi-am dorit acest joc si acum nu merge! ajutati-ma cat mai repede posibil! funda! happy

2 răspunsuri:
| SugarLips a răspuns:

Buna! Acesta ar fi linkul... Mie mi-a mers:) desi trebuie sa recunosc a durat ceva pana am reusit http://www.metin2tim.ro/downloads.php?cat_id=1&download_id=6

| SugarLips a răspuns:

Daca nu merge link ul du-te pe site www.metin2tim.ro si dai descarcari si fix unde este cuvantul downloadeaza cu albastru apesi pe el. Sper sa mearga! Bafta!