| Ptz_Andrei_1999 a întrebat:

mi-am facut de curand un server de cs, kiss.max3semne.ro se numeste si nu situ cum sa il populez, ma puteti ajuta? cel mai bun raspuns primeste funda!

5 răspunsuri:
| arcuno a răspuns:

Ar trebuii sa ii faci o pagina de Facebook sau sa ii faci un Site, Este usor sa faci asta... FUNDA?

| Ptz_Andrei_1999 explică (pentru arcuno):

Nu stiu frate cum raspunsul este buna daca ma ajuti sa si fac pagina dau funda. adauga id meu : andrei_pt99 ps: daca vrei dau si grad helper pe sv

| AddywOw a răspuns:

Te duci pe alte servere si incepi sa ii faci popularitate spunand ca este un server foarte bun ca iti face placere sa joci pe el, numele serverului, de ex : "Intrati pe (serverul) este un server foarte frumos, bun si iti va face placere sa joci pe el" da ceva de genu' vezi tu. Funda?

| Ptz_Andrei_1999 explică (pentru AddywOw):

Asa ceva nu iti aduce playeri decat banuri pe acele servere...

| arcuno a răspuns (pentru AddywOw):

Unele sv au protectie contra asta...