| laure_3087 a întrebat:

Hey TPUbatting eyelashes! Mi-am luat steam ( counter-strike ), mi-am facut prieteni, etc. si acum cineva m-a intrebat daca vreau sa vin la un "mix" ( stiu ce este si ce inseamna ), iar eu am refuzat pentru ca eu nu stiu toate "prescurtarile sau comenzile" pe care le zic unii sa nu priceapa altiiwinking.
Ex : stiu doar "smoke baza" = datii cu smoke si flash in baza [la ei ].
Care mai stie din astea are funda + vot!

Răspuns Câştigător
| Lumine a răspuns:

Buna!
"MIX" inseamna un meci intre 2 clanuri.De exmeplu clanu x se lupta/face meci, cu clanul y.

Iar alte prescurtari de cs...ummm.:

rush repede = sa mergeti peste ei
scarita
flash tunel
etc...