| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna flash in Counter Strike? Am auzit multi jucatori spunand ca au dat sau au luat flash.

Răspuns Câştigător
| AlinKun a răspuns:

Flash este grenada care creaza o diversiune si orbeste pentru 2-3 secunde pe cei din jur daca dai cu flash-ul unde este un inamic acesta nu mai vede nimic o perioada de timp, timp in care tu poti sa il ataci

3 răspunsuri:
| CineTeCrezi a răspuns:

Grenada aceea pe care o arunci si totul se face alb

| ZiZan a răspuns:

Flash = este fumul acela ala alb care il arunci dintr-o chestie de aia de pe unde cumperi si grenada si de alalte big grin

| dragutzaAntonia a răspuns:

Bomba aia care da fumwinking