| Misunel a întrebat:

am si e o intrebare destpre Counter Strike Nexon pe steam...Am vazut ca tocmai a aparut si m-am jucat ceva timp si vreau sa schimb numele si nu stiu cum Funda care stie! big grin
Multumescwinking

1 răspuns:
| Dragonfall a răspuns:

Salut pe Steam unde scrie "community" langa el scrie numele tau curent; da cu mouse-ul peste el si iti apare o lista - click pe profile - iti apare profilul tau si scrie undeva in dreapta interfatei Edit Profile - dai click si ti-apar niste setari printre care Profile Name - scrii acolo ce vrei - da scroll in jos in lista aceia si click pe Save Changes.