| AndrEyYwTz a întrebat:

nu stiti cum imi pot face rost de licenta steam pentru Counter-Strike?
FUUNDAAAA!

7 răspunsuri:
| MihaiGe a răspuns:

Cumpara de pe steam.
Bafta!

| Monster97 a răspuns:

Da licenta se cumpara si e vreo 5euro una dar esi sigur ca esti in siguranta sau poti face rost de una falsa iti las private message TPU nu incurajeaza pirateria

| AndrEyYwTz explică:

Copile mai bine nu raspundeai si taceai

| Monster97 a răspuns (pentru AndrEyYwTz):

Nu pot sa iti trimit mesaj adauga-ma in lista de mess Andriean_auto_71@yahoo.com si iti dau link-ul de unde poti invata cum sa iei licenta la mine a mers

| AndrEyYwTz explică:

Uitativa si voi eu am spus gratis

| AndrEyYwTz explică:

Probleme ba? Taci ca nu tea bagat nimeni in seama. straight face

| MariNNN a răspuns:

Te duci pe site-ul de la computergames si iti iei de acolo "Counter-strike: Condition Zero; ale 3 counter`e, counter-strike 1.6, condition zero + delete scens!
* Uite:
1. Intra pe www.computergames.ro si fa-ti un cont daca nu ai unu ( registrer = log in)
2. Intri aici -> http://shop.computergames.ro/cauta/steam
3. Acolo unde scrie, "Counter-Strike 1.6 + Condition Zero..." dai pe "CUMPARA PRIN SMS"
4. Restu pasilor ii ai acolo!
BAFTA! (funda?:D)