| Fanu23 a întrebat:

nu stiti un joc gen survival,cum ar fi rust,the forest, dar sa fie multiplayer si gratis :3 laughing. dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| ShazamTv a răspuns:

Ce zici de 7 days to survive? E gen minecraft, dar cu grafica 3D normala, si e survival cu zombie. Poti juca si online pe servere.

2 răspunsuri:
| Fanu23 explică:

Aa si sa nu fie left4dead2 sau ceva de genu. eu vreau survival, se poate si cu zombie dar sa fie survival. sa mananc, sa fac casa, si in afara de minecraft happy

| DavidMihai a răspuns:

DayZ.