| Denis1312 a întrebat:

Hey TPU!
Nu stiu de ce nu merge sa mi conectez telefonul la laptop...Am un s6 edge si de fiecare data cand il conectez nu mi apare nimic...
Spuneti-mi si mie de ce program, driver sau unde niaba trebuie sa umblu la telefon ca sa-l fac...

1 răspuns:
| FOTOmodel99 a răspuns:

Cand il conectezi, la telefon in bara de sus ar trebui sa iti arate ceva sa accepti ca sa mearga. daca nu intri la setari si dai la conexiune iar acolo iti va arata : "prin..." dai prin USB ..bafta! smug