| casandra2222 a întrebat:

Funda. am un usb si un telefon samsung dar cand vreau sa il conectez la calculator nu imi apare nimic dar telefonul se incarca. daca trebuie un program spuneti-mi de unde il descarc, cum sa il folosesc.nu am cd de la usb.

Răspuns Câştigător
| ancutsa410 a răspuns:

Dai la setari telefon si o sa-ti apara "conexiuni pc" si dai pe "stocare de masa" sau pe card...{asta daca ai card} daca nu ai card ar trebui sa ai un cd de instalare a programului de care ai nevoie. zi-mi in privat ce telefon aihappy

1 răspuns:
| ancutsa410 a răspuns:

Daca nu merge, iti recomand un bluetooth de calculator, mi-am luath cu 30 de lei si merge destul de bine