| Ceawdear a întrebat:

Hey, TPU stie careva de ce cand intru pe youtube sa ascult o melodie sau sa ma uit la ceva, nu se aude? oare o fii vre.o problema din pc sau din cauza de la boxe, dar nu cred ca dinc auza de la boxe ca atunci cand intru in winamp se aude. DAU FUNDA! Celui care ma ajuta, Multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci reinstaleaza flash playerul

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti este instalat driverul de sunet....verifica boxele

| Ceawdear explică (pentru anonim_4396):

Da, deci hai sa iti zic. Asa daca downloandez de pe youtube in pc, o melodie pot sa o ascult, dar pe youtube sa ascult o melodie sau sa vad un clip cu sunet. nu se aude... sad...

| Ceawdear explică (pentru anonim_4396):

Imi poti da tu unu.l bun te rog? uite aici id meu. f_try

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ceawdear):

Atunci reinstaleaza flash playerul