| Savu_George_1998 a întrebat:

stiti de unde pot lua fishbot sau un hack care sa mearga sau de bani de orice la metin2 ro dau funda! dar de preferabil fishbo DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| enduro a răspuns:

Salut, iti recomand m2bob, este un hack multifunctional care iti ofera: levelbot ( creste singur ), fishbot ( pescuieste singur ), farmbot ( farmeaza singur ), Buffbot si Shopbot.
Ai detalii pe site oficial ( www.m2bob.eu, este cel mai cunoscut, folosit si de incredere hack.
Instructiuni :
- iti faci cont pe site.
- descarci hackul.
- selectezi limba.
- alegi metin2client.bin
- pui numele si parola de pe site.
- dai next.
De aici te descurci, daca nu. dai add la enduro_03. Funda? :D

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat