| NumeUtilizator10000 a întrebat:

tastatura mea are ceva numai cand ma joc jocuri pe PC. Tastatura mea are o intarziere de 5 secunde la jocurile de pe PC, dar nici-o intarziere la jocurile ONLINE. CE SA FAC CU EA?

2 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

E cumva fara fir?

| georgeenglezu2016 a răspuns:

Ce sa faci este sa o inlocuiesti cu alta noua daca este cu fir, si a mea s-a stricat si tot la fel am patit in genul de cum esti tu acum, la mine m-ai rau o alta problema cand trebuia sa instalez windows-ul imi merge-a super pana sa bag cd-ul in unitatea optica, cand am dat restart am dat sa booteze mergea si dupa aia cand sa aleg limba la windows sa dau next adio tastatura si mouse