| Blayan18 a întrebat:

va vorbeste un jucator de LoL(League Of Legends). Am cateva intrebari:
1)Riot Points se cumpara cu bani reali, ca am observat ca unii campioni costa Riot, adica acei campioni ii cumperi cu bani reali nu?
2)Cati campioni sunt in total?
3)Se mai fac update-uri adica se mai baga noi campioni sau raman tot aceeasi?
Dau Funda! Multumesc Anticipat.

Răspuns Câştigător
| Gonrax a răspuns:

1. Da, poți introduce RP prin paysafe. Paysafe găsești cam peste tot, eu am un automat d-ăla Kiwi în piața, în mega image, în mall-uri, etc. Deci da, bani reali
2. Sunt 134 de campioni.
https://lol.garena.com/champions
7 campioni pe rand, 19 randuri + 1
7 x 19 + 1 = 134
3. Da, developerii sunt activi si baga eventuri, campioni, etc. (dar nu prea des).
Si daca nu stii, in fiecare vineri se adauga cate un minigame, asta fata de jocurile obisnuite clasic si aram

3 răspunsuri:
| HLucian a răspuns:

Salut,sunt peste 75 de campioni. Evident ca se mai fac update-uri ce implica adaugarea de campioni noi. Da, cu RP poti cumpara campioni cu bani reali. Sper ca te-am ajutat.

| Vali_Valentin_2001 a răspuns:

Dap

| Baa_Valyy_1990 a răspuns:

1 da costa bani 2 125 3 da se baga campioni o data la 3 5 luni