| SnoopRares a întrebat:

HEY TPU! Vreau sa imi cumpar un calculator si as dori va rog sa-mi spuneti daca este bun.
PC-ul are 4 GB Ram, procesor Intel Core i3 3.06 GHz, placa video Nvidia GeForce ( 3d vision ) de 1GB, Direct X 11, HDD de 1TB

Multumesc

5 răspunsuri:
| Myr3ll1994 a răspuns:

Este destul de bun, o sa poti juca cam orice joc pana in prezent, daca procesorul era un i5, sau si mai bine un i7 era perfect, dar nu e nici o problema si cu i3 merge foarte bine.

| DxQ a răspuns:

Ce placa video nVIDIA? ca sunt mai multe tipuri

| DxQ a răspuns:

E foarte bun PCu

| voicualexvoicu a răspuns:

Nu ie bun laughing laughing laughing...e bun frate da cum ai facut rost de atatia grami?

| SnoopRares explică:

Placa video e Nvidia GeForce GTS 450