| NumeUtilizator10000 a întrebat:

Vreau sa raspundeti la intrebare. Vreau sa fac 500 robux gratis, ca inca nu am bani sa cumpar robux pe roblox. Cum pot avea 500 robux free in afara de trade. Fara raspunsuri de genul: nu exista, nu se poate etc.

1 răspuns:
| Gigel319 a răspuns:

Poți cere unui prieten care are un grup, să îți dea? Altă metoda nu mai știu. Btw, niciodată nu vor exista jocuri pe roblox care să îți dea robux gratis. Ele îți vor doar parola / datele, dar cred că știai deja asta. Sper că te-am ajutat...