| Tavy4 a întrebat:

Hey TPU,vreau si eu o subtitrare pentru filmul Notorious,dar care sa mearga intocmai cu filmul,adica atunci cand vorbeste, sa afiseze subtitrarea corecta. Daca nu ajutati-ma cum sa sincronizez.

Răspuns Câştigător
| AlinRemi a răspuns:

1. incearca sa bagi filmul in VLC (daca nu il ai descarca-l de pe google), dai click dreapta pe imagine in timp ce ruleaza filmul si vezi la subtitrare daca ai in romana.
2. descarca o subtitrare de pe google ( se gaseste destul de usor) si baga filmul si subtitrarea in BS PLAYER (daca nu il ai descarca-l de pe google), daca subtitrarea nu e sincronizata corect tine apasat shift si sageti stanga dreapta o sincronizezi corect.

| Tavy4 explică (pentru AlinRemi):

Thanks.mi-ai fost de ajutor.

2 răspunsuri:
| Deli3D a răspuns:

Descarca Bs player. Atunci cand deschizi un film fara sub in BS, iti dau ei o lista cu subtitrari disponibile pentru filmul respectiv si in general ti-o bifeaza pe aia care corespunde cu filmul tau.Dai descarca si gata.Iti trebuie doar acces la internet in momentul respectiv, ca sa aiba de unde descarca.Multa bafta!