| Xa_Ale_1992 a întrebat:

vreau si eu un program in care pot face intr-un colaj cu mai multe videoclipuri :* dau funda :**

3 răspunsuri:
| Andrei4178 a răspuns:

Daca ai win xp, ai in diskul C movie maker, daca nu Sony Vegas e foarte bun pentru editat big grin

| Codexx a răspuns:

Uite aici link-ul de unde il poti descarca http://www.nchsoftware.com/videopad/index.html

| Xa_Ale_1992 explică:

Deci ati vazut atunci cand faceti un colaj cu poze cum arata..eu vreau sa fac un colaj cu videoclipuri... As vrea sa cant o melodie intr.un colaj si videoclipurile sa se miste in acelasi timp si vocea mea la fel daca intelegi..ma puteti ajuta am nevoie urgent de acea aplicatie.dau funda :*