| razwan3l a întrebat:

ziceti-mi si mie niste jocuri pc gen racing/simulator si shooter/fps
cat mai multe cele mai multe primesc funda big grin

2 răspunsuri:
| CryFar a răspuns:

Test Driver Unlimited.NFS Undercover.Crysis(preferatu meu). call of duty 4 moder warface 1 si 2.asassin's creed 1, 2 si brotherhood. flatout 1 si 2.

| nba2002 a răspuns:

Gta1,2,3,4,gta vice city mod 2010, gta Romania, nfs shift2, nfs shift cs1.6,pacific asault2, delta force extrem 2, delta force2, delta force1, cars master 2, farming 2011, battlefield bad company2,
call of duty 4, medal of honor2, zoo empires, zoo tycon 2, truker 2