| BotosIoana7 a întrebat:

Hey va rog sa mă ajutați rapid. Deci eu vreau sa îmi dau comanda de 1 bluza și 2 tricouri(toate cu Shawn Mendes)și vreau sa le iau de pe site-ul Aliexpress și îmi cer card.Eu nu am card de credit și pot plăti doar dacă vine curierul acasă și sa o las banii in mana.Nu știu doar cu cardul merge de pe acest site...

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Nu merge ramburs. Ai nevoie de un card.

| Denisa0954 a răspuns:

Nu vine niciun curier acasa. Iei coletul de la posta de la care aparții. Comanda o sa ti ajunga in 2-3 luni, daca ai noroc. Si numai cu cardul poti plati