| madalinnnaa a întrebat:

Heyhappyvreau sa dezinstalez un program de pe calculator si nu mai stiu cum...trebuia sa intru la control panel....si apoi thinking ma poate ajuta cineva?

2 răspunsuri:
| VvladCobianu a răspuns:

Mai simplu intra in My Computer si apoi gasesti pe bara laterala din stanga daca ai Xp sau sub bara de sus daca ai 7 Dezinstalare sau modificare program ( eng : Uninstall or Modify Programme ) Funda?

| jhonny999 a răspuns:

Instaleaza aplicatia Revo Uninstaller.
Dublu click pe pictograma, in fereastra deschisa iti va afisa toate programele instalate pe computer, selectezi cu un click programul pe care doresti sa il dezinstalezi.si din bara de sus actionezi butonul uninstall.