| InUtZaaa a întrebat:

Hey, unde trebuie sa intru la pc ca sa imi dezinstalez un program? da sa imi ziceti in englezabig grin eu stiu ca la,, control panel`` si de acolo nu mai stiusad am stiu sa intru dar am uitatsad cine ma ajuta is pe mine? funda:*

Răspuns Câştigător
| mcristinna a răspuns:

Daca ai windows 7 dai la control panel apoi programs and features. si iti alegi programul pe care vrei sa-l dezinstalezibatting eyelashes

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru dezinstalarea unui program există mai multe posibilităţi: 1.Start/All Programs/programul respectiv şi Uninstall (dacă are această opţiune).
2.Start/Control Panel/Add or remove Programs/programul respectiv şi dai Remove.
3.My Computer/Local Disk(Chappy/Program Files, clic dreapta pe programul respectiv şi Delete.
4.Foloseşti un program de dezinstalare, gen Revo uninstaller.
5.Dacă nu-ţi reuşeşte cu nici una din cele 4 variante descarcă şi instalează un program numit Unlocker, acesta reuşeşte să dezinstaleze şi programele mai „recalcitrante". Succes şi numai bine!

| RuxiLysm a răspuns:

Si daca ai Windows xp dai la Control Panel apoi la Add or Remove programs... Funda?

| RuxiLysm a răspuns:

Si daca ai Windows xp dai la Control Panel apoi la Add or Remove Programs... Funda?

| mihainet a răspuns:

Daca ai Windows XP control panel>add or remove program>iti alegi programul din lista si dai REMOVE.winking