| Laurentzziu a întrebat:

am si eu o problema cu Windows 7. Cand incerc sa dezinstalez un program din control panel imi spune ca nu am suficient acces sa dezinstalez acel program si sa-mi contactez administratorul (eu sunt administratorul). Funda care ma poate ajuta!

3 răspunsuri:
| TheFACKYouTub a răspuns:

Asta daca tu ai ales administrator la PC.
daca tu esti administratorul PC-ului poti sterge
Daca ai facut mai multe conturi cu Admini pe Pc, si incerci sa intri de pe "VLAD" pe admin "VASILE" nu poti sterge nimic de pe Vasile daca tu esti logat pe VLAD.

| spy2o a răspuns:

Daca ai mai multe conturi, intra pe administrator

| mady999 a răspuns (pentru spy2o):

Am si eu aceeasi problema dar am un singur user.