| anonim_4396 a întrebat:

Heya TPU! Am nevoie de ajutor nu imi merge site-ul oficial de la hammermt2 si numi pot face cont ca eu al am downloadat dar nu am cont imi poate face cineva cont si sa trimita contul pe id emanuell_bogdan_smecherul2001 discutam acolo cum sa il faca cel care vrea sa ma ajute si cine ma poate ajuta da add la id de mess si raspunde Eu

1 răspuns:
| RandyOrtonRKO a răspuns:

Auzi baga id meu dariuspirvu@yahoo.com te ajut eu sau daca e sti cumva cum ma pot inregistra pe mt2 evolution plzz asi ramane dator vandut