| Mateita a întrebat:

Salut am o problema cu metin2.ro de cand s-a facut metinu asa de frumos cand intru si vrea sa ma misc doar dupa 2 sec mi se pune in miscare si imi merge asa blocat cand vreau s merg in fata mi se misca in reluare s i am 1G ram si 128 placa video ATI RADEON 9000/9100 PRO GP ce configurare sa pun ca se imi mearga bine happy

Răspuns Câştigător
| Freshh a răspuns:

Merge asa pentru ca sunt foarte multi pe server, incearca sa schimbi ch-ul.Sau chiar mai bine, mai baga-ti 1 GB de ram ca sa mearga calumeawinking.