| Tpeuuuu99 a întrebat:

Heyy TPU! Mi-am luat de curand SImulator Euro Truck 2! Cum pot sa joc in multipleyer? Dau FUnda :X!

Răspuns Câştigător
| RocKzZ a răspuns:

Salut. Pai trebuie sa cumperi jocul de pe Steam, daca l-ai luat de pe net iti spun de acum ca o sa iti dea o gramada de erori si nu o sa iti mearga. Deci scrii pe google ets2mp iar apoi ii dai pe Download si de acolo il iei. Dupa cum am mai spus trebuie sa ai jocul cumparat pe Steam, altfel nu merge deoarece iti cere sa te loghezi si daca jocul nu e pe contul de Steam nu te lasa sa il downloadezi. Funda?

1 răspuns: