| RukiaKuchiki3 a întrebat:

Heyy URGENT! tocmai am descarcat un hack si cand il deschid imi cere sa permit acelui program sa modifice computerul. ce sa fac, avand in vedere ca am nevoie de acel hack? hackul e ceva de genu Lady Popular hack cheat v5.1. daca aveti nevoie de informatii suplimentare(site-ul de pe care l-am downloadat) dati-mi mesaj. funda si va multumesc enorm!

Răspuns Câştigător
| YoshiFan a răspuns:

1. Nu trisa la joc sau ce o fi LadyPopular, probabil vei regreta!
2. Incearca VirusTotal pentru a face o scanare online cu 41 antivirusi simultan. Incarci fisierul si dupa scanare vei primi rezultatele. Link aici: https://www.virustotal.com/

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Eu zic sa nu-l folosesti! Nu poti sa stii ce este in el. Fa o scanare online la hackul acela si publica raportul aici.
SCANARE Antivirus online - http://virusscan.jotti.org/en Este cea mai complexa scanare antivirus! Foloseste 20 de antivirusi simultan.

| RukiaKuchiki3 explică:

Va multumesc mult pentru ajutor!