| alexutale a întrebat:

Heyyy, cum pot instala minecraft pentru Iphone. Nu vreau sa îl instalez de pe appstore. Ar mai fi vreo soluție gratis?

Răspuns Câştigător
| DaniDanutzz2015 a răspuns:

Probabil sunt multe modalitati de a descarca minecraft, insa cea mai buna este sa descarci mobogenie(scrie pe telefon pe google download mobogenie si de acolo te descurci) si din mobogenie sa descarci minecraft. Eu nu-ti recomand sa te complici deoarece risti sa iei virusi.Succes big grin