| MIrceaGeler23 a întrebat:

Heyyy TPU! Am o problema cu PC-u...Cand incerc sa descarc ceva de pe internet, se blocheaza la 99% si imi da eraore de retea. Am incercat cu toate browserele(Chrome, Opera, IE, ) dar cu Mozila Firefox nu am putut sa il descarc... Apropo Set-upurile le-am luat de pe PC care are aceeasi problema, cu exceptia descaracarii Browserului Opera.Cum pot sa rezolv problema? Dcaa reinstalez windowsul are vreun efect? Vreau raspuns de la un expert.
Am nevoie URGENT de un raspuns!

Răspuns Câştigător
| GinGinHan a răspuns:

Am patit si eu asa ( aveam un virus ), incearca sa iti iei un antivirus si sa dai o scanare completa

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si expertii intarzie sa aparahappy>NU sunt expert dar din cate imi amintesc, la Internet Explorer diferenta dintre 99% si 100% este copierea(mutatul) din folderul Temporary Internet Files in folder-ul destinatie. Poate nu ai loc? dacă ai, încearcă să salvezi pe partiţia cu Documents and Settings: (pentru că mută instantaneu fişierele în cadrul aceleiaşi partiţii). Si da, poti incerca reinstalarea windows-ului, salvezi mai intai documentele si la reinstalare stergi partitia"C".