| YuLyKa13 a întrebat:

Hhemm... AJUTOR!
o prooasta a facuut cont de imvu la un broo de al al eii pe emailul meu si eu aveam un cont pe emailul meuu si nu stiu ce s-a intamplat ea ii facuuse contul aluiia de 2 zile(adica asa mi-a zis ea). si dupaa nu ma mai lasaat sa intruu pe contul meeuu :'(
maa putetii ajuuta? dauu fuunda promiit :3

2 răspunsuri:
| TheSundărSitaara a răspuns:

Ai putea să-ţi schimbi parola, doar ştii întrebările secrete, nu-i aşa?
Sau, cel mai sigur şi eficient mod, ar trebui să-ţi creezi o altă adresă de yahoo messenger.

| YuLyKa13 explică:

Nuj cuum se schimba...si eu voorbesc de imvu un jooc nu de messenger.