| neXu a întrebat:

Hi! Am o problema cu cs-ul sad. Am Steam si nu imi merge cs-ul ..adica ..intru in el si mi se misca urat rau de tot in meniu..parca se misca in slow-motion sad inainte nu imi facea asa..mai exact acum 2 zile..pana sa reformatez pc-ul. am umblat la setarile video la cs..si degeaba sad tot asa face. sad stie cineva ce are?

1 răspuns:
| SƬƐFΛИ a răspuns:

Salut.Incearca sa iei un cs fara steam uite iti dau eu vreo 4:cs pgl, cs mw2, cs go, cs resursecs.
Daca nu iti plac iti dau un site ca sa intri pe el sa iti iei de acolo moduri, coduri, cs-uri.
http://www.resursecs.com/download-cs-16.html