| anonim_4396 a întrebat:

Hi TPU! Cum pun un anunt cu un cont de vanzare ( cont de la un joc online ) pe okazii, cine ma ajuta cu pasi pe care trebuiesc facuti?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cand intrii pe Okazii.ro, sus in dreapta, scrie inregistreaza-te.
O sa-ti vina un e-mail de confirmare dupa care poti posta ce vrei.
Intri la contul tau (numele cu care te-ai inregistrat) si acolo ai sa vezi o lista unde (printre altele) scrie "vinde si tu. apoi incepi sa scrii.