| Prochill a întrebat:

Hi TPU, Deci am luat si eu un trainer la un joc si ca sa activez banii etc. imi cere sa apas NUMPAD 1 care e butonul Numpad 1? P.S am laptop fara tastatura numerica in DREAPTA. dau funda celui care ma ajuta.

Răspuns Câştigător
| Ashenstar a răspuns:

Daca ai windows activeaza tastatura vizuala(se gaseste la programe, accesorii, accesibilitate:daca ai win7)daca ai laptop incearca sa schimbi de la optiunile jocului tastelebig grin

| Prochill explică (pentru Ashenstar):

Fratioare eu am laptop am Windows Xp sp3 si nu am tastatura numerica la el decat tastele de sus de la 1 pana la 9 si nici butonul Num Lock cum fac sa pot face la trainer Numpad 1? ca 1 de sus de deasupra lu Q nu merge

1 răspuns: