| DJohnny a întrebat:

Intrebare pentru jucatorii/fostii jucatori de GTA San Andreas... sunt unele misiuni, de exemplu cand dansezi pe plaja sau cand dansezi cu masina in gara si trebui sa apesi la timp pe sagetile alea care se afla pe tastatura numerica din dreapta tastaturii. problema e ca eu n-am tastatura numerica la laptop dar am observat ca daca apas "fn" si "8" in acelasi timp e echivalentul cifrei "8" de pe tastatura, dar celelalte nu merg asa... CE SA FAAAAC?

Răspuns Câştigător
| Teo4ro a răspuns:

Varianta simpla, faci rost de o tastatura usb, ti-o infigi in laptop si faci misiunea.
Varianta 2 "Fn"-ul ala trebuie sa activeze pe undeva numlock-ul, care se suprapune unor alte taste. Pe tastatura ar trebui sa ai taste care au pe langa caracterul normal, inca un caracter mai mic scris cu acelasi font cu care e scris "fn"-ul.

1 răspuns:
| roby9603 a răspuns:

Apasa pe numerele din dreapta