| GabiiHaș a întrebat:

Hi TPU!

incerc in ultimul timp sa intru pe pandanda, dar, degeaba.

imi pun numele, parola si-mi arata in continuu :"Connecting...Please wait"

se incarca dar degeaba. ce pot face? va roog! nu m-am mai jucat demult ca imi dadea eroare si insfarsit acum mergea si uite ca NU MAI MERGE

http://gabigabitza.sunphoto.ro/o1problema1la1pandanda/63 314730
uite

1 răspuns:
| AndreeaTM a răspuns:

Ar trebui, sa incerci sa iti schimbi parola prin intermediul mailului, si sa pui o parola mai lunga care sa cuprinda si litere si cifre ca sa nu-ti fie sparta