| AndreeaM1 a întrebat:

Sal tpu...Tot incerc sa imi fac cont pe iPandanda si nu pot... cand imi fac cont dupa ce completez toate datele se incarca continuu si scrie : Connecting..Please wait. straight face Si nu stiu ce sa fac. Ce ziceti? Asa e normal sa dureze mult?

Răspuns Câştigător
| AlexStar1 a răspuns:

Sal! O sa te ajut eu! uite dai sus acolo la register nu jos undeiti apare acolo saitul original unde iti faceai cont pe pandanda dai sus la register dupa aceia iti faci cont si atunci poti sa te loghezi! Fundita?