| Fazbear_Freddy_1997 a întrebat:

His file does not have a program with it for performing this action. Please install a program or, if one is already installed, create an association. (Acest fișier nu are un program cu ea pentru efectuarea acestei acțiuni. Vă rugăm să instalați un program sau, în cazul în care unul este deja instalat, de a crea o asociație.)

1 răspuns:
| j1NNNx a răspuns:

Te mai ia si dupa fata! laughing Cand iti apare asta? Daca ne dai o simpla eraore nu te putem ajuta.