| floringabor a întrebat:

Nu imi mai da voie la nici un fisier de la click dreapta Open with >- Chosse deflaut program... sa selectez proramul care sa ramana pentru acel format de fisier. Cand dau Chosse deflaut program... imi apare o eroare care imi scrie: "This file does not have a program associated with it performing this action. Please install a program or, if one is already installed, create an association in the Deflaut Programs control panel" Am dezinstalat toate programele si le-am instalat din nou, dar tot nu apar. Ce as putea sa fac sa imi apare toate programele instalate la Open with >- Chosse deflaut program?

1 răspuns:
| itextrat a răspuns:

Nu stiu cum ai putea face sa iti apara absolut toate programele instalate in meniu la Open with.
Dar poti sa setezi programele implicite din Control Panel. Ai pasii aici: http://www.7tutoriale.ro/content/cum-setam-programele-implicite-windows