| Lovely_6403 a întrebat:

Hola! TPU, stiti cumva bilutele care se baga in apa si se umfla, cam in cat timp se umfla? De fapt eu nu am bilute am niste floricele care au fost mai mari dar si acestea se umfla. Mersi! Funda! scuze pentru categorie

2 răspunsuri:
| dadonexus a răspuns:

Stiu despre ce e forba se folosesc la flori sau plante gen bambus ca sa nu le mai uzi dar aceste biluti sunt foarte proaste dureaza putin si se umfla greu.

| MamaOmida69 a răspuns:

Buna! Pai am avut si eu si se umfla repede. Cu cat le alsi mai mult cu atat se fac mai mari!
Funda?happy