| Oani a întrebat:

Stiti unde as putea sa gasesc margelute in bucuresti, sector 3 daca s-ar putea(bilute mici, nu lantisoare ). scuze de categorie... dau fundy +vot

mersi mersi mersi

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| Adinutza_7662 a răspuns:

Undeva prin centru in spatele unei biserici grecesti, cand o iei de la unirea spre universitate
eu stiu ca ne-a zis o profesoara straight face ca noi facem la scoala bijuterii si am intrebat-o pe profesoara de unde putem face rost de ele iar ea a zis ca din spatele bisericii grecesti.Cred ca biserica se numeste sf anton. App si eu sunt din sectorul 3 si am si eu nevoie. Daca gasesti imi spui si mie ca nu am avut timp sa merg la acel magazin straight face