| aany0 a întrebat:

scuze de categorie. happy. am o mica problema la un incarcator de laptop, stiti ca la chestia aia care se baga in priza are 2 bucatele de fier. si una dintre bucatele s-a rupt. se mai poate repara. mersi. dau funda si vot.

2 răspunsuri:
| Ex7R3aM47 a răspuns:

"Chestia aia" se numeste stecher.Si sry o data ce s-o rupt 1 o dat coltu incarcatoru;). Iati altul, mai mult de 200 de lei nu costa.Iti dau un link cu un incarcator cu toate mufele:http://www.altex.ro/incarcator-laptop-universal-trust-17566-90w
Sper ca te-am ajutat.
P.S. Transportul e gratuit la link scrie acolo xD.

| aany0 explică (pentru Ex7R3aM47):

Mersi, dar chiar nu mai este o cale de al repara?batting eyelashes