| RaluuxD a întrebat:

Hristos a Inviat, TPU! Ziceti-mi niste jocuri online sau de care o fi. Numai nu metin, IMVU, Farmerama, Mario laughing si jocuri din astea. Ceva mai fain si care sa nu imi ocupe foooooarte mult timp! Multumesc!

9 răspunsuri:
| Jock3r99 a răspuns:

Minecraft, http://mbmlauncher.uphero.com/loglauncher30.zip, serveru avrnet.ro:25565 construiesti ce ai tu chef, te asteptam.

| EzioAuditoreDaFirenze a răspuns:

League of Legends

| Ghinea_Alin_1998 a răspuns:

Managerdefotbal
Xperteleven
NFS
Conquiztador
etc

| RaluuxD explică (pentru Ghinea_Alin_1998):

Manager de fotbal :X big grin. Joc pe telefon si. sa iti zic o povestelaughing))) : Deci. aveam echipa Dinamo. desi sunt Stelista si am castigat aproape toate meciurile si eram aproape de cupa. Si deodata dau eu iesire ca proasta. Da, ma rog scriu numele bla bla si, care e parola? De cand nu am mai jucat MdF nu m-am mai jucat pe telefonlaughing Dar acum am Pandurii Targu Jiu si merge si asa desi mi-e dor de Dinamo laughing

| al3ks a răspuns:

Intra pe site-uri de socializare, citeste o carte si in privinta jocurilor :
www.triburile.ro; Word of tanks; sunt multe, dai un search pe google!

| νααℓι a răspuns:

Rising Cities
World of thanks

| Zx99 a răspuns:

Online pai incearca:triburile, 4story, cabal, tanoth, battleknight sper ca ti-am fost de folos

| danycovaci19 a răspuns:

Daca ai cont de facebook iti propun Dragon City, Family farm, Piramide valley.

Sau poti juca zoomumba, poti sa te loghezi cu contul de facebook.
Uite link-ul
www.zoomumba.ro